Результати
Ален Ремі: Культура – це добре, але без грошей нічого не зробите PDF Друк e-mail
Написав TVI   
П'ятниця, 08 лютого 2013, 20:53

Джерело: ТВі

Ексклюзивне інтерв'ю ТВі з послом Франції в Україні паном Аленом Ремі.

"Українці просто не знають, як культура українська вже показується у Франції і загалом у Європі"

 

Детальніше...
 
Відео з відкритого звіту про українську участь у Фестивалі європейських літератур в м. Коньяк PDF Друк e-mail
П'ятниця, 30 листопада 2012, 15:33

Звіт про українську участь у Фестивалі в Коньяку27 листопада 2012 р. в київський «Книгарні Є» пройшов відкритий Звіт про українську участь у Фестивалі європейських літератур в м. Коньяк (Франція, 15-18 листопада 2012 р.). Учасниками були: Олександр Афонін (президент Української асоціації видавців та книгорозповсюджувачів), Анетта Антоненко (керівник БФ «Фундація видавництва "Кальварія"», Елеонора Сімонова (видавництво «Нора-Друк»), Микола Кравченко (голова правління ГО «Книжковий простір»), письменники Антон Кушнір та Любко Дереш, Ерік Тосатті (радник з питань культури та співробітництва та директор Французького Інституту в Україні), Валентина Стукалова (співробітник Французького Інституту в Україні). Ближче до завершення Звіту до присутніх приєднався музикант Тарас Компаніченко.

Детальніше...
 
ЗМІ про Фестиваль європейських літератур у м. Коньяк (Франція) 15-18.11.2012 PDF Друк e-mail
Субота, 24 листопада 2012, 02:52

 

Детальніше...
 
Прес-реліз до прес-конференції 23.03.12: Україна - почесний гість на Фестивалі Європейських літератур PDF Друк e-mail
П'ятниця, 23 листопада 2012, 04:03

Український прапор на центральній площі м. Коньяк15-18 листопада 2012 року в м. Коньяк (південно-західний регіон Франції Пуату-Шарант) проходив 24-й Фестиваль Європейських літератур, де Україна вперше була присутня в якості почесного гостя. Досі почесними гостями Фестивалю були лише країни Європейського Союзу.

Ініціатором ідеї участі України як почесного гостя Фестивалю є Ірина Дмитришин, професор Паризького інституту іноземних мов і східних цивілізацій (INALCO).

Детальніше...
 
16–19 березня 2012 р./Паризький Книжковий Салон PDF Друк e-mail
Написав Анетта Антоненко   
П'ятниця, 30 березня 2012, 01:18

 

16–19 березня 2012 р. у Франції пройшла одна з найбільших книжкових виставок-ярмарків світу – Паризький Книжковий Салон, в якій у 2012 році взяли участь 40 країн, близько 2 000 письменників, понад 1000 видавців, відбулося 500 різноманітних подій, а відвідувачами стали майже 190 тисяч прихильників книжки.

Цього року ВПЕРШЕ за його історію на Салоні офіційно презентована сучасна українська література і завдяки цьому Україна в особі Української асоціації видавців та книгорозповсюджувачів (УАВК) вперше потрапила в каталог виставки, як країна-учасниця.

16-го березня на Салоні відбулась презентація сучасної української літератури за участі 7 українських письменників: Марії Матіос, Тимофія Гавриліва, Лариси Денисенко, Євгенії Кононенко, Антона Кушніра, Ірисі Ликович та Євгена Положія. Під час презентації представлено франкомовний «Альманах української сучасної літератури». У видання ввійшли в перекладі французькою мовою уривки творів шістнадцяти авторів: Тимофія Гавриліва, Лариси Денисенко, Анатолія Дністрового, Оксани Забужко, Василя Кожелянко, Євгенії Кононенко, Леоніда Кононовича, Антона Кушніра, Ірисі Ликович, Лади Лузіної, Марії Матіос, Євгена Положія, Ірен Роздобудько, Івана Рябчія, Наталки Сняданко та Дмитра Чистяка. У підготовці Альманаху взяли участь 9 перекладачів. Це видання – спроба ознайомити, в першу чергу, французьких видавців та літературних агентів з таким феноменом, як літературний процес в сьогоднішній Україні і дати їм можливість відчути «на смак» твори не тільки відомих авторів, а й молодих, які роблять перші творчі кроки, але вже отримали відзнаки на престижних вітчизняних літературних конкурсах. Альманах є спільним проектом видавців та перекладачів, координатором якого виступила Українська асоціація видавців та книгорозповсюджувачів (УАВК), поліграфічний партнер – «Дорадо-Друк».

Останнє оновлення на П'ятниця, 30 березня 2012, 01:22
Детальніше...
 


Сторінка 2 з 3
 
Find us on Facebook
Follow Us