Прес-конференція «Українська література в європейському контексті. Участь українських делегацій у Ляйпцизькому та Паризькому книжкових ярмарках» PDF Друк e-mail
Четвер, 22 березня 2012, 23:06

П’ятниця, 23 березня, в ІА УНІАН відбудеться прес-конференція за результатами участі провідних українських письменників і видавництв у найбільших книжкових виставках світу - Ляйпцизькому ярмарку та Паризькому Книжковому Салоні.

За всю історію Салону сучасна українська література була офіційно презентована цьогоріч вперше та, відповідно, вперше Україна потрапила в каталог виставки як країна-учасниця. У Ляйпцигу, де щороку відбуваються знані книжкові ярмарки, українська делегація брала участь вдруге. Взагалі фокусною темою цієї події став книжковий ринок України, Польщі та Білорусії під назвою «Транзит. Література з Польщі, України та Білорусії». Польща та Україна не дарма стали цього року об’єктами уваги, адже ці країни – обговорювані в Європі стосовно «Євро-2012».

У прес-конференції візьмуть участь:
Оксана Забужко, письменниця;
Марія Матіос, письменниця;
Олександр Афонін, Президент Української асоціації видавців і книгорозповсюджувачів;
Олена Мовчан, головний редактор видавництва Грані-Т;
Олеся Островська, керівник напрямку «Культурне надбання» Фонду Ріната Ахметова «Розвиток України».

Презентація української літератури та видавничої справи на Ляйпцизькій і Паризькій виставках відбулася за сприяння  фонду Ріната Ахметова «Розвиток України». Запрошуємо Вас взяти участь у прес-конференції.

Дата: 23 березня 2012 року
Час: 10:30-11:30
Місце: ІА УНІАН, вул. Хрещатик, 4.
Акредитація за телефонами: +38 044 502 52 12; +38 050 347 59 30.
Прес-служба Фонду Ріната Ахметова «Розвиток України» +38 044 502 52 12

 

Спонсори

нам допомагають:


Фонд Арсенія Яценюка "Відкрий Україну"

 
Find us on Facebook
Follow Us