Марія Матіос презентуватиме "Солодку Дарусю" в Парижі PDF Друк e-mail
Написав Микола Кравченко   
Середа, 18 березня 2015, 14:16

MARIA MATIOS. Daroussia la DouceЦього року на Книжковому Салоні в Парижі не буде традиційного українського стенду, однак тематичні літературні події на самому ярмарку та в інших українських осередках міста все ж заплановані. Головним приводом до цього став вихід в світ перекладу французькою мовою роману Марії Матіос «Солодка Даруся». Видання здійснено в одному з найбільших та найпрестижніших «серйозних» видавництв Франції «Галімар» (Gallimard).

Марія Матіос братиме участь в заходах видавництва, які заплановані на Книжковому Салоні, а також зустрічатиметься з читачами в Інституті Східних Мов та Цивілізацій (INALCO) та в Українському літературному клубі. Поїздка письменниці в Париж відбувається за підтримки Посольства Франції в Україні.

INALCO запрошує на дві зустрічі за участю Марії Матіос: 20 березня в тематичному циклі лекцій «Слово Творця» відбудеться зустріч «Роман і жорстокість історії» та 23 березня в Інституті пройде «Гуцульський день» в рамках якого запланована дискусія за участі Марії Матіос. Куратором цих подій є професор, перекладач роману «Солодка Даруся» Ірина Дмитришин. 21 березня Марія Матіос братиме участь у засіданні Українського Літературного Клуба в Центрі Української Культури при Посольстві України у Франції.

 

Спонсори

нам допомагають:


Фонд Арсенія Яценюка "Відкрий Україну"

 
Find us on Facebook
Follow Us