Звіт учасників Фестивалю української літератури в Інсбруку PDF Друк e-mail
Вівторок, 29 жовтня 2013, 09:03

Дебати в книгарні видавництва ХаймонКнигарня «Є» та ГО «Книжковий простір» запрошують на звіт учасників Фестивалю української літератури в Інсбруку, який відбудеться 1 листопада 2013. Початок о 18:30.

Учасники: письменники Андрій КУРКОВ, Марія МАТІОС, Любко ДЕРЕШ; менеджер програм і проектів фонду Ріната Ахметова «Розвиток України» Наталя ЦЕРКЛЕВИЧ; голова правління громадської організації «Книжковий простір» Микола КРАВЧЕНКО.

 

17-19 жовтня 2013 р в м. Інсбруку (Австрія) відбувся перший український літературний Фестиваль, співорганізаторами якого виступили Громадська організація «Книжковий простір» за підтримки програми «Динамічна культура» Фонду Ріната Ахметова «Розвиток України» та австрійське видавництво «Хаймон Ферлаг» (Haymon Verlag) за підтримки «Будинку Літератури на річці Ін» (Literaturhaus am Inn) та Інститут славістики Університету Інсбрука (Universität Innsbruck/Institut für Slawistik). Інформаційну підтримку Фестивалю надало Посольство України в Австрії.

Фестиваль проведено в рамках реалізації громадського Проекту «Більше країн – більше книжок», спрямованого на підтримку та популяризацію сучасної української літератури за кордоном. Письменники-учасники Фестивалю мали насичену програму не лише в Інсбруку.

Протягом двох тижнів (11-24 жовтня) вони провели низку зустрічей з читачами в різних містах Німеччини та Австрії, зокрема у Франкфурті, Мюнхені, Берліні, Відні, Граці. Учасники прес-конференції розкажуть: про сприйняття української літератури в Австрії; про теми, які піднімали читачі в своїх запитаннях під час дискусій; про перспективи перекладів українських письменників; про те, чи реально зацікавити європейського читача не тільки сучасною, але й класичною українською літературою; про результати Фестивалю для австрійських партнерів; про плани проведення нових заходів за кордоном.

Адреса книгарні «Є»: м. Київ, вул. Лисенка, 3 (М «Золоті ворота»). Вхід вільний.

 

Спонсори

нам допомагають:


Фонд Арсенія Яценюка "Відкрий Україну"

 
Find us on Facebook
Follow Us