План української участі в Паризькому Книжковому Салоні - 2013 PDF Друк e-mail
Четвер, 28 лютого 2013, 21:49

Париж. Фото: Микола Кравченко

Цього року Україна вперше буде представлена окремим стендом Open Ukraine (стенд U80) на Книжковому Салоні в Парижі (22.03-25.03.2013).

Українські письменники Любко Дереш, Антон Кушнір, Євгенія Кононенко, Марина Гримич, Ірен Роздобудько, Іван Рябчій та Дмитро Чистяк впродовж роботи ярмарку проведуть автограф-сесії та презентації.

Акції української делегації розпочнуться літературно-музичним творчим вечором Ірен Роздобудько, Ігоря Жука та Марини Гримич в бібліотеці Петлюри (вул. Палестини, 6) в четвер 21.03.2013 (початок о 19:00) за участю голови наглядової ради Фонду «Відкрий Україну» Терезії Яценюк.

На стенді Французького інституту (п’ятниця, 22.03.2013, 13:00-14:00, стенд U70) відбудеться дискусія «На кордонах Європи: Україна» (Aux frontières de l'Europe : l'Ukraine), в якій візьмуть участь Софі Жульєн (Sophie Julien), директор Фестивалю Європейських літератур в м. Коньяк (directrice du Festival des Littératures Européennes), Ірина Дмитришин (Iryna Dmytrychyn), професор Інституту Східних мов та цивілізацій (INALCO) та письменник Антон Кушнір. 

На українському стенді Open Ukraine (п’ятниця, 22.03.2013, 16:00-17:00, стенд U80) відбудеться презентація програми підтримки перекладів з української мови Фонду «Відкрий Україну», яку представить голова наглядової ради Фонду Терезії Яценюк.

В неділю, 24 березня, з 15:00 до 16:00 пройде презентація книжки «La fiancée noire» (Чорна наречена) французького письменника Романа Рижки, який пише про Україну.

Українські видавці у співпраці з Французьким інститутом в Україні спеціально до Салону підготували Альманах сучасної української літератури.

На 25 березня запланована творча зустріч з читачами письменниць Ірен Роздобудько, Марини Гримич та барда Ігоря Жука в Палаці Ради Європи в Страсбурзі. Організатор: Асоціація МІСТ.

Ці заходи проводяться в рамках проекту «Більше країн - Більше книжок» за сприяння Фонду Ріната Ахметова «Розвиток України», Фонду Арсенія Яценюка «Open Ukraine», Посольства Франції в Україні, Французького Інституту, ПАТ Крафт Фудз Україна, Асоціації «МІСТ» та Міністерства культури України.

 

Спонсори

нам допомагають:


Фонд Арсенія Яценюка "Відкрий Україну"

 
Find us on Facebook
Follow Us