Звіт з Фестивалю європейських літератур у м. Коньяк PDF Друк e-mail
Понеділок, 26 листопада 2012, 00:50

Книгарня «Є», проект «Більше країн – більше книжок» запрошують

27 листопада (початок о 18:00)

на звіт з Фестивалю європейських літератур у місті Коньяк

Адреса книгарні «Є»:
Київ, вул. Лисенка, 3
(М «Золоті Ворота»)

Вхід вільний.
Детальніше...
 
Прес-реліз до прес-конференції 23.03.12: Україна - почесний гість на Фестивалі Європейських літератур PDF Друк e-mail
П'ятниця, 23 листопада 2012, 04:03

Український прапор на центральній площі м. Коньяк15-18 листопада 2012 року в м. Коньяк (південно-західний регіон Франції Пуату-Шарант) проходив 24-й Фестиваль Європейських літератур, де Україна вперше була присутня в якості почесного гостя. Досі почесними гостями Фестивалю були лише країни Європейського Союзу.

Ініціатором ідеї участі України як почесного гостя Фестивалю є Ірина Дмитришин, професор Паризького інституту іноземних мов і східних цивілізацій (INALCO).

Детальніше...
 
Анонс прес-конференції в УНІАН PDF Друк e-mail
Четвер, 22 листопада 2012, 15:29

Прес-анонс

23 листопада 2012 року о 10:00 в конференц-залі інформаційної агенції УНІАН (Київ, вул. Хрещатик, 4) розпочнеться прес-конференція за результатами участі українських письменників в Фестивалі Європейських літератур в м. Коньяк (Франція)

Україна в Європу: через підземний паркінг чи через культуру?

Учасники прес-конференції:
письменники Андрій Курков, Марія Матіос,
президент Української асоціації видавців та книгорозповсюджувачів Олександр Афонін,
президент ГО «Форум видавців» Олександра Коваль,
керівник напряму «Культура» Фонду Ріната Ахметова «Розвиток України» Олеся Островська-Люта.

15–18 листопада 2012 р. у Франції в місті Коньяк проходив фестиваль Європейських літератур, на який Україна була запрошена в якості почесного гостя. Учасники прес-конференції розповідатимуть про участь українських письменників в програмних заходах фестивалю та про його результати.

Операторами фестивалю з української сторони виступили громадські організації та фундації, забезпечивши для України те, що в інших країнах роблять державні структури.

Напередодні фестивалю письменники брали участь в заходах в Парижі та Страсбурзі, де й відбувся казус з підземним паркінгом, мова про який винесена в заголовок, а подробиці розповідатиме Андрій Курков.

Основним донором участі українських письменників в заходах Фестивалю виступив Фонд Ріната Ахметова «Розвиток України».

Потрібна акредитація. Телефон: +38 050 371 50 30, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

Детальніше...
 
Україна веде шоу PDF Друк e-mail
Написав Philippe Ménard   
Понеділок, 12 листопада 2012, 16:37

Антон Кушнір перед макетом афіши Надін Кобилко до ФестивалюДжерело: Sud Ouest

Фестиваль європейських літератур в місті Коньяк (15-18 листопада) готувався до непростого випробування, обираючи Україну на роль цьогорічної країни-гостя. Однак той запал, із яким запрошена країна зустріла пропозицію, став справжньою несподіванкою.

Незважаючи на двадцять один рік незалежності, Україна й досі намагається вийти з тіні російського гіганта. Тож інтерес з боку Літературного фестивалю в Коньяку було сприйнято як визнання Західною Європою.

Цей запал та ентузіазм читається у темі цьогорічного фестивалю. Лише одне слово, але яке слово! «Свободи». «У своїй «Історії Карла ХІІ» Вольтер писав: Україна завжди прагнула бути вільною». Це слово регулярно виринало у наших дискусіях із авторами. Це дуже широке поняття, і спливатиме воно у різних заходах упродовж фестивалю», - коментує директор фестивалю Софі Жюльєн.

Детальніше...
 
Українські літературні заходи в Парижі та Страсбурзі PDF Друк e-mail
Неділя, 11 листопада 2012, 13:29

Напередодні Фестивалю Європейських літератур в місті Коньяк (15-18 листопада 2012 р.), на якому Україна цього року має статус почесного гостя, будуть проведені зустрічі з нашими письменниками в Парижі та Страсбурзі.

12 листопада о 18:00 розпочнеться зустріч Андрія КУРКОВА та Марії МАТІОС зі студентами та викладачами INALCO (Інститут іноземних мов та східних цивілізацій).

13 листопада Український літературний клуб запрошує на спілкування з Любком ДЕРЕШЕМ, Антоном КУШНІРОМ , Андрієм КУРКОВИМ та Марією МАТІОС.

14 листопада в Раді Європи відбудеться зустріч з українськими письменниками, загальний лейтмотив якої можна визначити як "Сучасна українська література на європейському шляху". Гостями Палацу Європи будуть Андрій КУРКОВ, Марія МАТІОС, Любко ДЕРЕШ та Антон КУШНІР.

Детальніше...
 
Перекладати в тандемі PDF Друк e-mail
Написав Goethe-Institut Ukraine   
Неділя, 28 жовтня 2012, 11:50

Goethe-Institut Ukraine і Творча спілка перекладачів і письменників (ТСПП) запрошують 7 українських та 7 німецьких перекладачів і перекладачок взяти участь у проекті «Перекладати в тандемі». Обрані учасники й учасниці створять білатеральні німецько-українські тандеми й спільно працюватимуть над уривками із творів сучасних українських та німецьких письменників. Кожен тандем отримає для перекладу одного українського й одного німецького авторів. Комунікація відбуватиметься через skype та e-mail. Результати буде опубліковано в білатеральному альманасі «Більше країн – більше книжок».

Детальніше...
 


Сторінка 9 з 17

Спонсори

нам допомагають:


Фонд Арсенія Яценюка "Відкрий Україну"

 
Find us on Facebook
Follow Us