Заходи українських учасників в рамках поїздки на Паризький Книжковий Салон (21 – 24 березня 2014) PDF Друк e-mail
Вівторок, 18 березня 2014, 15:32

Далі представлений детальний план заходів українських учасників в рамках поїздки на Паризький Книжковий Салон, який проходитиме 21 – 24 березня 2014 р. (сайт Салону www.salondulivreparis.com адреса виставкового комлексу Paris XV - Porte de VersaillesPavillon 1 Boulevard Victor. Стенд Open Ukraine номер U77.

Програма заходів французькою мовою

Детальніше...
 
Паризький Книжковий Салон – 2014. Український аспект PDF Друк e-mail
Неділя, 16 березня 2014, 20:29

Українські заходи в рамках одного з найбільших у світі книжкових форумів – Паризького Книжкового Салону (21.03–24.03.2014) цього року традиційно не обмежаться подіями на виставковому стенді Open Ukraine, а проходитимуть в різних мистецьких закладах Парижа, Страсбурга та Бордо.

В українську делегацію до Франції ввійшли письменники Андрій Курков, Юрій Макаров, Любко Дереш, Сергій Жадан, Марина Гримич, Антон Кушнір, Дмитро Чистяк, журналістка та громадський діяч Ірина Славінська, видавці, інші діячі культури.

Детальніше...
 
Лейпциг читає Україну: українські письменники і видавці розкажуть Німеччині про Євромайдан PDF Друк e-mail
Написав Форум видавців   
Неділя, 09 березня 2014, 12:17

Революційні дискусії, несподівані читацькі тандеми та літературні новинки: українські автори та видавці втретє вирушають на Лейпцизький книжковий ярмарок.

Українці представлять проект «Лейпциг читає Україну» на Лейпцизькому книжковому ярмарку (Німеччина), який триватиме 13-16 березня. 48 назв видань на книжковому стенді та 15 подій у літературній програмі – такий багаж привезуть до Німеччини 23 учасники української програми.

Детальніше...
 
Анетта Антоненко. Сучасна українська література за кордоном PDF Друк e-mail
Написав Ірина Славінська   
Неділя, 10 листопада 2013, 12:36

Джерело: Українська правда. Життя

Нещодавно за західним кордоном України відбулося декілька важливих літературних подій. Вони важливі і для української сучасної літератури.

Це вперше проведені Дні української літератури в місті Інсбрук (Австрія). Це Дні України у Великій Британії, проведені коштом фонду Фірташа. І це Франкфуртський ярмарок, на якому традиційно європейські видавці укладають більшість угод про купівлю та продаж прав на переклад своїх і чужих авторів.

Анетта Антоненко з видавництва "Кальварія" в інтерв’ю Громадському радіо розкрила трохи "кухні" процесу просування української літератури за кордоном. Конспект цієї розмови публікує "Українська правда. Життя".

Як продати права на переклад українського автора за кордоном?

Сезон триває з середини вересня до середини жовтня. Саме в цей час відбуваються великі книжкові виставки. Особливо важливим тут є книжковий ярмарок у Франкфурті. 

Детальніше...
 
Прес-реліз "Перші результати Фестивалю української літератури в Інсбруку" PDF Друк e-mail
Написав ГО "Книжковий простір"   
П'ятниця, 01 листопада 2013, 10:36

Прес-реліз
м. Київ
1 листопада 2013 року

Фестиваль української літератури в Інсбруку: перші результати

17-19 жовтня 2013 року в м. в Інсбрук (Австрія) пройшов перший Фестиваль української літератури, який відбувся за підтримки програми «Динамічна культура» фонду Ріната Ахметова «Розвиток України». Фестиваль проведено в рамках реалізації громадського Проекту «Більше країн – більше книжок», спрямованого на підтримку та популяризацію сучасної української літератури за кордоном. З українського боку учасниками заходів були письменники Андрій КУРКОВ, Марія МАТІОС, Любко ДЕРЕШ та Таня МАЛЯРЧУК. Співорганізаторами Фестивалю виступили Громадська організація «Книжковий простір» за підтримки Фонду Ріната Ахметова «Розвиток України» та австрійське видавництво «Хаймон Ферлаг» (Haymon Verlag) за підтримки «Будинку Літератури на річці Ін» (Literaturhaus am Inn) та Інституту славістики Університету Інсбрука (Universität Innsbruck/Institut für Slawistik). Інформаційну підтримку Фестивалю надало Посольство України в Австрії. Інформаційним партнером Фестивалю виступила австрійська національна телерадіокомпанія ORF, журналісти якої робили щоденні анонси та інформаційні випуски для місцевих радіостанцій. Репортаж про Фестиваль транслювався загальнонаціональним телеканалом ORF і огляди подій тричі подавалися в новинних випусках.

Детальніше...
 
Звіт учасників Фестивалю української літератури в Інсбруку PDF Друк e-mail
Вівторок, 29 жовтня 2013, 09:03

Дебати в книгарні видавництва ХаймонКнигарня «Є» та ГО «Книжковий простір» запрошують на звіт учасників Фестивалю української літератури в Інсбруку, який відбудеться 1 листопада 2013. Початок о 18:30.

Учасники: письменники Андрій КУРКОВ, Марія МАТІОС, Любко ДЕРЕШ; менеджер програм і проектів фонду Ріната Ахметова «Розвиток України» Наталя ЦЕРКЛЕВИЧ; голова правління громадської організації «Книжковий простір» Микола КРАВЧЕНКО.

Детальніше...
 


Сторінка 3 з 17

Спонсори

нам допомагають:


Фонд Арсенія Яценюка "Відкрий Україну"

 
Find us on Facebook
Follow Us